Udało nam się Spełniliśmy górskie marzenia - tutaj  znajdziecie naszą relację z tego wydarzenia 
Ruszamy z akcją „RUNNER’S POWER - SPEŁNIAMY GÓRSKIE MARZENIA”.
Od dawna w głowie Gosi, Marka i Rysia z Runner’s Power, kwitł pomysł zrobienia czegoś extra dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców. Inspiracją była i jest ogólnopolska akcja „Szerpowie Nadziei” – czyli tworzenie dzieciom i osobom dorosłym z niepełnosprawnością możliwości realizacji marzenia, jakim jest być, gdzieś tam - wysoko w Górach. Gdzie sami nie dadzą rady dotrzeć.
Nasz projekt nazwie „Runner’s Power - spełniamy górskie marzenia” to tak wersja o zasięgu powiatowym.
1. Do kogo skierowany jest Nasz projekt? Dla około 10 dzieci z niepełnosprawnością i rodzica czy opiekuna mieszkających na terenie Powiatu Śremskiego.
2. W jakim terminie i jaki szczyt górski chcemy zdobyć? Na pierwszy raz zdobędziemy szczyt Królowej Karkonoszy - Śnieżkę w terminie od dnia 23 czerwca 2023 r do dnia 25 czerwca 2023 r.
3. Czy wyjazd będzie odpłatny? Dla dziecka i opiekuna prawnego wyjazd będzie darmowy. My poniesiemy koszt transportu ze Śremu w góry, 2 noclegów w Karpaczu, wyżywienia, kosztów wynajęcia niezbędnego sprzętu do bezpiecznego wniesienia dziecka na szczyt oraz ubezpieczenia.
Tak jak Szerpowie Nadziei stawiamy tylko jeden warunek: CHCEMY, ABY DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ i ICH OPIEKUNÓW BYCIE W GÓRACH BYŁO MARZENIEM I WIELKĄ RADOŚCIĄ.

27 marca ruszyliśmy z rekrutacją dzieci .
Od  7.04.2023 przeprowadziliśmy rekrutację niezbędnych Wolontariuszy – Nosicieli. 
WoloNosiciel” – to osoba z bardzo dobrą kondycją i obyciem w górach do noszenia w nosidełkach i nosidłach oraz ciągnięcia i pchania wózków.
Uruchomiliśmy też zrzutkę na cele organizacyjne tej wyprawy dla osób, które uznają Nasz projekt godny wsparcia  finansowego. Link do zrzutki na dole tej strony.

Mamy już listę dzieci oraz "WoloNosicieli".

Cały czas liczymy na firmy i osoby prywatne które, wspomogą nas w tym wydarzeniu i będziemy mogli spełnić górskie marzenia niepełnosprawnych dzieci.


WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ AKCJI ZNAJDZIESZ NA FACEBOOKU NA WYDARZENIU:

Nasi sponsorzy

Żeby nie oni nie moglibyśmy spełniać marzeń naszych SKARBÓW.