32 finał WOŚP - 28.01.2024

13 śremski "Bieg policz się z cukrzycą"  - z runner's power
Letnia zadyma w środku zimy - WOŚP z krówką małą - targowisko miejskie w śremie

Parnerzy strategiczni 12 biegu "policz się z cukrzycą"

 
13 śremski "bieg policz się z cukrzycą"

STOWARZYSZENIE RUNNER'S POWER, KRÓWKA ŚREMSKA GRUPA NIEUSTANNYCH OPTYMISTÓW KRÓWKA MAŁA
HTTPS://KROWKA.ORG.PL/  ORAZ KLUB KOLARSKI KOMETKA http://kometki.pl/  PRZY WSPÓŁPRACY Z HTTPS://WIELKOPOLSKIECENTRUMFIZJOTERAPII.PL/ ORAZ HTTPS://WWW.NIERUCHOMOSCI-ENIGMA.PL/ 
 ORGANIZUJE PO RAZ trzynasty W ŚREMIE BIEG „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ".
NAZWA BIEGU NAWIĄZUJE DO PROGRAMU „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" PROWADZONEGO PRZEZ FUNDACJĘ WOŚP. JEST TO NIEZWYKŁE WYDARZENIE HAPPENINGOWE PROMUJĄCE ZDROWY TRYB ŻYCIA ORAZ ODŻYWIANIA. JEDNAK PRZEDE WSZYSTKIM JEST TO WYRAZ SOLIDARNOŚCI POLAKÓW Z OSOBAMI CHORYMI NA CUKRZYCĘ.
BIEG „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" MA CHARAKTER HAPPENINGOWY, REKREACYJNY, DLATEGO ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU WSZYSTKICH, WRAZ Z CAŁYMI RODZINAMI! LICZY SIĘ NIE TYLE WYNIK, CO SAM UDZIAŁ. NIE NAGRADZAMY TYCH CO PIERWSI DOBIEGNĄ DO METY ALE NAGRODZIMY UPOMINKAMI NAJLEPIEJ PRZEBRANYCH UCZESTNIKÓW.
DŁUGOŚĆ TRASY WYNOSI OK. 2,5 KM.
START I META BIEGU ZOSTANĄ ZLOKALIZOWANE NA TERENIE ŚREMSKIEGO targowiska miejskiego przy ulicy grunwaldzkiej w śremie.

START O GODZ. 13.30
ZAPISY PROWADZONE BĘDĄ W BIURZE ZAWODÓW OD GODZ. 11:30 DO 13:15.
W BIEGU MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ KAŻDY, PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA I ZAREJESTROWANIU SIĘ W BIURZE ZAWODÓW KTÓRE ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE W OKOLICY STARTU BIEGU CZYLI NA TERENIE miejskiego targowiska w śremie .
UWAGA: W PRZYPADKU OSÓB NIEPEŁNOLETNICH ZGODĘ NA UDZIAŁ W BIEGU MUSI WYRAZIĆ RODZIC LUB OPIEKUN PRAWNY.
ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW BEZPOŚREDNIO PRZED BIEGIEM W OKOLICY STARTU.
około godziny 13:15 zapraszamy na wspólną rozgrzewkę przeprowadzoną przez instruktorki fitness śremskiego sportu, a start ok.godz.13:30.
DLA PIERWSZYCH ZAPISANYCH 250 UCZESTNIKÓW (BIEGACZY, ZWOLENNIKÓW NORDIC WALKING ORAZ LUBIĄCYCH SPACEROWAĆ Z PIESKIEM) GWARANTUJEMY NUMERY STARTOWE ORAZ NA MECIE PAMIĄTKOWE MEDALE.
ZWOLENNICY LUBIĄCY POKONYWAĆ ROWEROWY TOR PRZESZKÓD MOGĄ DOŁĄCZYĆ DO KOMETKI I PRZEZ 30 MINUT SPRAWDZIĆ SIĘ CZY DOBRZE SOBIE RADZĄ Z ROWEREM W TRAKCIE POKONYWANIA PRZESZKÓD.
OPŁATA STARTOWA - PRZY REJESTRACJI W BIURZE ZAWODÓW - WRZUCAMY MINIMUM 20,00 ZŁ DO PUSZKI WOŚP.