2 Sztafeta Przedszkolaków
1.10.2023
start godz. 11:00

2 SZTAFETA Przedszkolaków


Stowarzyszenie Runner's Power wraz z burmistrzem Śremu zapraszają na 2 charytatywną Sztafetę Przedszkolaków organizowaną w trakcie 11 sztafety 20 października która jest organizowana by uczcić pamięć pomordowanych 20 października 1939 roku Synów Ziemi Śremskiej.
 Sztafeta odbędzie się w dniu 01.10.2023. dystans dla przedszkolaków to 4 x 100 metrów. Start i meta znajdować się będą na Miejskim Stadionie w Parku im. Powstańców Wielkopolskich W ŚREMIE. 

W 2 sztafecie przedszkolaków mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym czyli mające 3-6 lat. Zapraszamy drużyny z przedszkoli, klubów sportowych, rodzinne, sąsiedzkie czy koleżeńskie. Każdy zawodnik zostanie nagrodzony medalem oraz niespodzianką. Najważniejszy jest udział i pomoc alicji, a nie zajęte miejsce. Nie będzie prowadzona klasyfikacja zajętych miejsc. Do startu będą dopuszczone drużyny 4- osobowe, które zapiszą się na bieg korzystając z formularza zamieszczonego powyżej na naszej stronie oraz dokonają wpłaty na podany poniżej oraz w punkcie 5 regulaminu numer konta.

 Jak co roku będziemy zbierać pieniądze na pomoc dla chorego dziecka, tym razem będzie to Alicja Wesołek. Alicja to 6 letnia dziewczynka, która w wieku 3 lat zachorowała na nowotwór złośliwy móżdżku: Medulloblastoma. Od operacji trwa walka o zdrowie i życie Alicji. Ma problemy ze słuchem, wzrokiem, z hormonami. Do dnia dzisiejszego Alicja samodzielnie nie chodzi. Dzięki intensywnej rehabilitacji widoczne są postępy, jednak do pełnej sprawności, chociażby chodzenia, jeszcze bardzo długa droga.
Więcej informacji o Alicji znajdziecie w naszej zakładce Biegamy dla...

Wpisowe to minimum 60 zł od sztafety, mile widziane większe wpłaty ponieważ całą kwotę wpisowego przeznaczamy na pomoc dla Alicji poprzez FUNDACJĘ POMOCY DZIECIOM I OSOBOM CHORYM “KAWAŁEK NIEBA”

Opłatę startową (minimum 60 zł) należy wpłacić na konto:
Stowarzyszenie Runner's Power, ul. Paderewskiego 1/8, 63-100 Śrem
Nr konta: Bank Spółdzielczy w Śremie  
25 9084 0003 0010 6135 2000 0001
z dopiskiem 2 sztafeta przedszkolaka + nazwa drużyny.
Zapisy przyjmujemy tylko drogą elektroniczną do 28 września 2023. Limit uczestników -  30 sztafet.
biuro zawodów będzie czynne w dniu sztafety od godz.10:00. Biuro będzie oznaczone  i wyłącznie dla sztafet przedszkolnych. Pakiety odbiera opiekun całego zespołu.