„RUNNER’S POWER - SPEŁNIAMY GÓRSKIE MARZENIA” - śnieżnik 2024


Po udanej pierwszej akcji i zdobyciu Śnieżki przez 10 dzieci z niepełnosprawnością ruszamy z drugim projektem akcji  „Runner’s Power - spełniamy górskie marzenia”. Tym razem będziemy zdobywać Śnieżnik.

1. Przypominamy dla kogo skierowany jest nasz projekt? Dla około 13-15 dzieci z niepełnosprawnością i rodzica czy opiekuna mieszkających na terenie Powiatu Śremskiego.
2. W jakim terminie i jaki szczyt górski chcemy zdobyć? Śnieżnik zamierzamy zdobyć w  15 czerwca 2024 roku. My poniesiemy koszt transportu ze Śremu w góry (tym co pojadą z nami autobusem), 2 noclegów w Bolesławowie, wyżywienia, kosztów wynajęcia niezbędnego sprzętu do bezpiecznego wniesienia dziecka na szczyt oraz ubezpieczenia.
Tak jak Szerpowie Nadziei stawiamy tylko jeden warunek: CHCEMY, ABY DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ i ICH OPIEKUNÓW BYCIE W GÓRACH BYŁO MARZENIEM I WIELKĄ RADOŚCIĄ.

Wyjazd odbędzie się w dniach 14 -16 czerwca 2024. Rano ruszamy autokarem  ze Śremu do Bolesławowa, tam czeka na nas obiadokolacja oraz przygotowanie sprzętu do wyprawy. Rano jemy wczesne śniadanie i po zabraniu suchego prowiantu wyruszamy w góry zdobywać Śnieżnik. Jaką trasą będziemy wchodzić i schodzić podamy przed wyjazdem, jak będziemy mieli już sprawdzone trasy. Po powrocie będzie na nas czekała obiadokolacja, a jak będzie pogoda to na miejscu zrobimy wieczorne ognisko. Wyjazd powrotny do Śremu planujemy na niedzielę rano. Mamy nadzieję, że tak jak w 2023 roku akcja zakończy się sukcesem i zdobędziemy z naszymi skarbami(dziećmi) Śnieżnik.

Na tej stronie oraz na wydarzeniu na fb będziemy was na bieżąco informować o bieżących sprawach i ustaleniach.
  • Pierwsza informacja to, że w dniach 14-16 czerwca 2024 już mamy zarezerwowany pensjonat Bolko w Bolesławowie  oraz Menos w Stroniu Śląskim
  • Zamkneliśmy listę naszych skarbów i wolonosicieli.
  • Zebranie informacyjno szkoleniowe dla wolonosicieli ze Śremu i okolic oraz skarbów z rodzicami odbędzie się w dniu 3 kwietnia o godzinie 18:00 w Śremskim Muzeum.

W sprawach organizacyjnych kontaktujcie się z Ryśkiem (tel. 501 393 041), a w sprawach rekrutacji oraz sprzętu (wózków, nosideł itp.) z Markiem (tel. 796 804 580 ) lub piszcie na maila runnerspower2011@gmail.com
Wiadomo, że żeby akcja się udała będziemy potrzebowali wsparcia finansowego, dlatego  uruchomimy zrzutkę, ale możecie też nas wesprzeć bezpośrednio wpłacając na nasze konto 25 9084 0003 0010 6135 2000 0001  z dopiskiem darowizna na akcję  "Śnieżnik 2024".

Nasze skarby

Główny Sponsor wyprawy na
             Śnieżnik 2024

sponsorzy wyprawy na Śnieżnik