Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Runners Power
Aktualności

Aktualności

Strona głównaAktualności > Bieg z okazji Dnia Kobiet relacja

Bieg z okazji Dnia Kobiet relacja

21.03.13r.

Stowarzyszenie Runner's Power wraz z KSA Fitness Zone oraz Urzędem Miasta w Śremie zorganizowało Bieg z okazji Dnia Kobiet

Bieg z okazji Dnia Kobiet relacja
10 marca odbył się pierwszy bieg z okazji Dnia Kobiet zorganizowany przez nasze stowarzyszenie przy współpracy KSA Fitness Zone. Kiepska pogoda nie odstraszyła jednak śremianek i aż 70 kobiet oraz 16 mężczyzn ukończyło bieg na dystansie 3200m wiodący ścieżkami parku im. Wł. Puchalskiego. Obok pań, które na codzień trenują wyczynowo biegi w poznańskich klubach, do rywalizacji stanęły amatorki biegające kilka razy w tygodniu, a także panie rozpoczynające dopiero przygodę z tym sportem. I taki był właśnie cel tego przedsięwzięcia, aby na wspólnych ścieżkach zintegrować biegającą płeć piękną w Śremie. Każda uczestniczka otrzymała na mecie kwiatek, czekoladę oraz wzięła udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. A co najważniejsze, zrobiła krok ku aktywnemu spędzaniu wolnego czasu, dbaniu o zdrowie, kondycję i sylwetkę.

Zapraszamy do fotorelacji z imprezy.

Szczególne podziękowania kierujemy do włodarzy naszego miasta oraz wszystkich sponsorów na pomoc w organizacji biegu. 

Dyskusja (komentarzy: )

Partnerzy

Śremski Sport
dr Mateusz W. Romanowski
Ultra Janosik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie

Sponsorzy

   tfpg_new_log_graf.jpgREHAU_Logo_sRGB-(1).jpg     Predictes  

Dowiedz się więcej o Runnerspower.pl

Grupa biegaczy Runner’s Power powstała w celu propagowania dyscypliny sportu – biegania. Na chwilę obecną nasz klub liczy ok. 60 członków zarówno osiemanstolatków jak i sześciesięciolatków, biegaczy z ogromnym doświadczeniem jak i początkujących. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem, a takze tych co chcą zacząć profesjonalne treningi pod okiem profesjonalnego trenera.

Kontakt

Stowarzyszenie Runner's Power
ul. Paderewskiego 1/8
63-100 Śrem
NIP 785-17-95-658
Kontakt :
  Marek    tel. 796804580
  Rysiek   tel.  501393041
   mail: rysmit@o2.pl

nr konta: Bank Spółdzielczy w Śremie
25 9084 0003 0010 6135 2000 0001