Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Runners Power
Aktualności

Aktualności

Strona głównaAktualności > Bieg na 20-lecie Ekonoma Wyniki

Bieg na 20-lecie Ekonoma Wyniki

30.09.14r.

Przedstawiamy wyniki biegu

Bieg na 20-lecie Ekonoma Wyniki

                                                                     Wyniki Biegu „20- lecia Ekonoma


Kategorie

Klasyfikacji Generalna Mężczyzn -  puchary Starosty powiatu śremskiego:

1.            Kaminik Maciej

2.            Grześ Andrzej

3.            Derwich Szymon

 

Klasyfikacja Generalna Kobiet – puchary Burmistrza miasta Śrem:

1.            Mądra Katarzyna

2.            Mądra Joanna

3.            Maciejewska Monika

 

Klasyfikacja Najstarszego uczestnika Biegu – puchar Dyrektora Szkoły:

 Zdziechowski Kazimierz

Klasyfikacja Najmłodszego uczestnika Biegu – puchar Dyrektora Szkoły:

Jackowiak Paulina

 

Klasyfikacja Najszybszego Gimnazjalisty – puchar Dyrektora Szkoły:

Piotr Kostysiak


Wyniki Biegu „20 – lecia Ekonoma” (open)

1.             Maciej Kaminik

2.             Andrzej Grześ

3.             Szymon Derwich

4.             Damian Jendrzejczak

5.             Jakub Wolarczyk

6.             Adrian Stempniak

7.             Patryk Stróżyk

8.             Piotr Kostysiak

9.             Bartek Michalak

10.          Krzysztof Ignaszewski

11.          Robert Walkowiak

12.          Andrzej Matyja

13.          Wojciech Owczarski

14.          Marek Matuszewski

15.          Dawid Idziak

16.          Jakub Wojciechowski

17.          Adrian Tomczak

18.          Szymon Lange

19.          Dawid Adamiak

20.          Sebastian Siejek

21.          Hubert Idkowiak

22.          Jarosław Pazoła

23.          Krsystian Krawczyk

24.          Meissner Wojciech

25.          Paweł Miler

26.          Arkadiusz Ratajczak

27.          Dariusz Gołembiewski

28.          Amadeusz Kramm

29.          Maciej Ratajczak

30.          Marek Korzeniewski

31.          Jacek Pawlicki

32.          Jakub Ściubidło

33.          Katarzyna Mądra

34.          Joanna Mądra

35.          Kazimierz Zdziechowski

36.          Paweł Zdziechowski

37.          Grzegorz Panke

38.          Paweł Baryłka

39.          Daniel Cicharski

40.          Monika Maciejewska

41.          Małgorzata Matuszewska

42.          Rafał Kędzierski

43.          Paweł Grześ

44.          Przemysław Schwanke

45.          Daniel Olbert

46.          Maciej Niemier

47.          Wioleta Matyja

48.          Filip Kozłowski

49.          Małgorzata Baraniak

50.          Maciej Dąbrowski

51.          Maciej Owsianny

52.          Benedykt Zwierzyński

53.          Jerzy Olbert

54.          Damian Wiza

55.          Ryszard Mitmański

56.          Przemysław Marciniak

57.          Grażyna Jessa

58.          Włodzimierz Jessa

59.          Tomasz Skrzypiński

60.          Patryk Bąkowski

61.          Michał Smoleński

62.          Bartosz Pawlak

63.          Anna Biernaczyk

64.          Paweł Drabarek

65.          Wojciech Zalewski

66.          Amadeusz Kramm

67.          Grażyna Kramm

68.          Hanna Lange

69.          Agnieszka Kunstowicz

70.          Tomasz Kasprzak

71.          Katarzyna Modarczuk

72.          Paulina Jackowiak

73.          Agnieszka Jackowiak

74.          Andżelika Troszyńska

75.          Aleksandra Maślińska

76.          Anna Rodziak

77.          Agnieszka Kryś

78.          Anna Kościelniak

79.          Marta Jurga

80.          Paulina Banaszak

81.          Joanna Gościniak

82.          Maria Klinowska

83.          Ilona Dubay

84.          Paul Dubay

85.          Patryk Michalak

86.          Joanna Smolarek

87.          Patrycja Płóciniak

88.          Ewa Wachowicz

89.          Wiktoria Gronek

90.          Anna Slowińska

91.          Natalia Suszka

92.          Szymon Nadolski

93.          Eryka Mucha

Serdecznie gratulujemy wszystkim i dziękujemy za świetną zabawę. Szczególnie podziękowania dla sponsorów biegu. 

Dyskusja (komentarzy: )

Partnerzy

Salon masażu Paulina Krawczyk
Śremski Sport
dr Mateusz W. Romanowski
 Kancelaria- Walterowicz
Ultra Janosik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie

Sponsorzy

   tfpg_new_log_graf.jpgREHAU_Logo_sRGB-(1).jpg     Predictes  

Dowiedz się więcej o Runnerspower.pl

Grupa biegaczy Runner’s Power powstała w celu propagowania dyscypliny sportu – biegania. Na chwilę obecną nasz klub liczy ok. 60 członków zarówno osiemanstolatków jak i sześciesięciolatków, biegaczy z ogromnym doświadczeniem jak i początkujących. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem, a takze tych co chcą zacząć profesjonalne treningi pod okiem profesjonalnego trenera.

Kontakt

Stowarzyszenie Runner's Power
ul. Paderewskiego 1/8
63-100 Śrem
NIP 785-17-95-658
Kontakt :
  Marek    tel. 796804580
  Rysiek   tel.  501393041
   mail: rysmit@o2.pl

nr konta: Bank Spółdzielczy w Śremie
25 9084 0003 0010 6135 2000 0001