Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Runners Power
Aktualności

Aktualności

Strona głównaAktualności > Bieg "Policz się z cukrzycą"

Bieg "Policz się z cukrzycą"

08.01.12r.

Pierwszy bieg "Policz się cukrzycą" dobiegł końca.

Bieg

     Dziś odbył się pierwszy bieg w Śremie "Policz się z cukrzycą". Na linii startu stanęło 130 osób, którym nie obcy jest zdrowy styl życia. To niezwykłe wydarzenie ściągnęło również na ulicę naszego miasta wielu kibiców, którzy dopingowali biegaczy na trasie. W tej imprezie która miała charakter czysto rekreacyjny, mogliśmy ogladać również podczas biegu Scooby-doo, Aniołka, Biedronkę oraz inne postacie za które byli pobrzebierani uczestnicy biegu. Zobaczcie sami jak było w naszej galerii.

      Chciałbym podziekować wszystkim zangażowanym osobom w pomoc w realizacji tej imprezy, bez Was po prostu by jej nie było. Wielki dzięki dla stwowarzyszenia Krówka Mała za rok również z Wami zagramy (pobiegniemy). Dziękuję także naszym chojnym sponsorom:

  • Mercedes Duda-Cars s.a.
  • Konstrukcje Stalowe Hyżyk
  • Kwiaciarnia Górkiewicz
  • Błoch Węglostal Sp z o.o.
  • Supremo
  • Bar Rex

Dyskusja (komentarzy: )

Partnerzy

Salon masażu Paulina Krawczyk
Śremski Sport
dr Mateusz W. Romanowski
 Kancelaria- Walterowicz
Ultra Janosik
Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie

Sponsorzy

   tfpg_new_log_graf.jpg     Predictes  

Dowiedz się więcej o Runnerspower.pl

Grupa biegaczy Runner’s Power powstała w celu propagowania dyscypliny sportu – biegania. Na chwilę obecną nasz klub liczy ok. 60 członków zarówno osiemanstolatków jak i sześciesięciolatków, biegaczy z ogromnym doświadczeniem jak i początkujących. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem, a takze tych co chcą zacząć profesjonalne treningi pod okiem profesjonalnego trenera.

Kontakt

Stowarzyszenie Runner's Power
ul. Paderewskiego 1/8
63-100 Śrem
NIP 785-17-95-658
Kontakt :
  Marek    tel. 796804580
  Rysiek   tel.  501393041
   mail: rysmit@o2.pl

nr konta: Bank Spółdzielczy w Śremie
25 9084 0003 0010 6135 2000 0001